Nieruchomości

Wealth Manager

Pracodawca Alter Investment – to spółka akcyjna działająca na rynku nieruchomości. Z sukcesami zajmuje się zakupem, obrotem oraz budową nieruchomości na terenie całej Polski. W portfolio grupy kapitałowej znajdują się także podmioty prowadzące działalność operacyjną w innych obszarach branży nieruchomości. Szukamy samodzielnej i energicznej osoby która odnajdzie się w strukturach firmy.

Stanowisko : Manager ds. Pozyskiwania Funduszy / Wealth Manager

Opis stanowiska
• reprezentowanie spółki w kontaktach z klientami zamożnymi i współpracującymi instytucjami finansowymi
• budowanie relacji z inwestorami zainteresowanymi inwestowaniem w nieruchomości
• kompleksowe doradztwo dla Klientów w zakresie rozwiązań inwestycyjnych
• monitorowanie zmian na rynku nieruchomości inwestycyjnych
• budowa i rozwój własnego portfela klientów
• realizacja zaplanowanego budżetu sprzedaży
• budowanie pozycji rynkowej Firmy poprzez najwyższą jakość obsługi
• monitorowanie i raportowanie postępów prowadzonych procesów

Podstawowe wymagania:
• kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klientów inwestycyjnych i/lub produktach finansowych
• dobre zorientowanie w rynku nieruchomości i alternatywnych produktów inwestycyjnych
• preferowane wykształcenie: prawnicze lub ekonomiczne
• umiejętność budowania relacji z klientami i partnerami biznesowymi
• inicjatywa w działaniu, otwartość na potrzeby Klienta i dobra komunikacja interpersonalna
• wysoka kultura osobista oraz prezencja biznesowa
• zdolności analityczne i tzw. ‘otwarty umysł’ oraz bardzo dobra znajomość MS Office
• mile widziane doświadczenie w roli menedżera sprzedaży
• czynna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• pracę nad ciekawymi projektami inwestycyjnymi
• atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość wyboru planu prowizyjnego
• pracę w dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze i z dużą samodzielnością i elastycznością w działaniu
• miejsce pracy w centralnej części Gdańska

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  PB@CareerExperts.pl w tytule wpisując ‘ Wealth Manager ’ oraz preferowane miasto zatrudnienia. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Lokalizacja:  Gdańsk
  • Osoba kontaktowa:  Natalia Skoryk
  • E-mail: PB@CareerExperts.pl
  • Data publikacji: 17-10-2018