Inżynierowie i Kadra Techniczna

Technik Elektryk

Pracodawca : nowoczesna, wiodąca firma oferująca specjalistyczne usługi Facility Management, która specjalizuje się głównie w obsłudze eksploatacyjnej obiektów komercyjnych.

RAMOWY ZAKRES ZADAŃ :

Wykonywanie prac serwisowych w zakresie instalacji elektrycznych na obiektach obsługiwanych przez firmę:

  • bieżąca konserwacja
  • przeglądy
  • naprawy
  • montaże

WYMAGANIA :

  • wykształcenie minimum średniego – technik elektryk lub pokrewne
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • uprawnienia SEP 1kV
  • umiejętności pracy w grupie współpracowników
  • dyspozycyjności, zaangażowania i sumienności, chęci do podnoszenia kwalifikacji

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji
  • rynkowe warunki płacowe w zależności od umiejętności i kwalifikacji
  • umowę o pracę
  • właściwe narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  NS@CareerExperts.pl w tytule wpisując ‘ Technik Elektryk ’ oraz preferowane miasto zatrudnienia. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Lokalizacja:  Warszawa
  • Osoba kontaktowa:  Natalia Skoryk
  • E-mail: NS@CareerExperts.pl
  • Data publikacji: 29-08-2018