Nieruchomości

Starszy Analityk ds. Rynku Nieruchomości (z kompetencją komunikacji z rynkiem)

Obecnie prowadzimy projekt rekrutacyjny na stanowisko Starszy Analityk ds. Rynku Nieruchomości i Komunikacji dla czołowego dostawcy rozwiązań IT wykorzystywanych przez większość sektorów gospodarki w tym finansowy, energetyczny, a także instytucje publiczne.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie analiz i raportów na temat rynku (pierwotnego i wtórnego) nieruchomości mieszkaniowych
  • Tworzenie raportów na temat cen oraz obrotu na rynkach nieruchomości mieszkaniowych oraz działek
  • W obu przypadkach osoba ta będzie przygotowywała krótkie komentarze eksperckie do analiz/raportów
  • Wsparcie polityki informacyjnej firmy w zakresie rynkowych komentarzy eksperckich (wystąpienia eksperckie TV, radio, prasa, notki prasowe)
  • Wsparcie merytoryczne działań New Business
  • Opracowywanie prognoz rynkowych oraz ocena aktualnej sytuacji makroekonomicznej
  • Tworzenie wskaźników cen nieruchomości dla klientów biznesowych
  • Tworzenie wskaźników dla celów aktualizacji wartości zabezpieczeń kredytowych lub portfela nieruchomości
  • Koordynacja prac nad nowymi rozwiązaniami i narzędziami do oceny sytuacji rynkowej
  • Analiza wyników Indeksu, tworzenie komentarzy eksperckich

Profil kandydata:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość realiów i trendów na rynkach nieruchomości w Polsce
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności analityczne
  • Tzw. ‘lekkie pióro’
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Zorientowanie na realizację celów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia
  • Indywidualne benefity dodatkowe
  • Realne możliwości awansu
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego m.in. poprzez szkolenia, kursy
  • Uczestniczenie w wielu ciekawych projektach w szerokim zakresie polskiego rynku nieruchomości

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  PB@CareerExperts.pl w tytule wpisując ‘ Starszy Analityk ds. Rynku Nieruchomości (z kompetencją komunikacji z rynkiem) ’ oraz preferowane miasto zatrudnienia. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Lokalizacja:  Warszawa
  • Osoba kontaktowa:  Piotr Bolesta
  • E-mail: PB@CareerExperts.pl
  • Data publikacji: 08-11-2019