Support staff

NEW! Specjalista ds. Rekrutacji

Pracodawca : Wiodąca międzynarodowa marka oferująca specjalistyczne i kompleksowe usługi Facility Management

Stanowisko : Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy : Warszawa

Poszukujemy osoby, która potrafi sprawnie i samodzielnie wykorzystać posiadaną wiedzę i doświadczenie. Zarówno osoby z długoletnim doświadczeniem w branży jak i dopiero wchodzący na rynek pracy znajdą długą listę możliwości oraz wsparcie na indywidualnej ścieżce rozwoju zawodowego.

Opis stanowiska:

  • Samodzielna rekrutacja pracowników na stanowiska specjalistyczne, administracyjne i techniczne
  • Aktywne wyszukiwanie najlepszych kandydatów oraz skutecznych źródeł rekrutacyjnych
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem wewnętrznym
  • Budowanie i zarządzanie bazą kandydatów
  • Terminowe raportowanie i rozliczanie projektów rekrutacyjnych
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy i dobrą współpracę z działami Firmy

Wymagania:

  • Minimum 2 -letnie doświadczenie w roli Rekrutera (doświadczenie pracy w agencji rekrutacyjnej mile widziane)
  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych niższego i wyższego szczebla
  • Zainteresowanie obszarem rekrutacji oraz znajomość różnorodnych metod poszukiwania kandydatów
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów w branżach FM, PM, z rynku nieruchomości
  • Zorientowanie na terminową i skuteczną realizację projektów
  • Pozytywne nastawienie, zaangażowanie i uśmiech na twarzy
  • Wysoka kultura osobista, wypowiedzi i umiejętność budowania doskonałych relacji
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego min B2-C1
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w wewnętrznym dziale rekrutacji (People & Culture)
  • Samodzielność działania i możliwość wdrażania swoich pomysłów
  • Realny rozwój zawodowy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  PB@CareerExperts.pl w tytule wpisując ‘ NEW! Specjalista ds. Rekrutacji ’ oraz preferowane miasto zatrudnienia. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Lokalizacja:  Warszawa
  • Osoba kontaktowa:  Piotr Bolesta
  • E-mail: PB@CareerExperts.pl
  • Data publikacji: 23-10-2018