Nieruchomości

Specjalista ds. Kadr i Płac

Pracodawca: Międzynarodowa firma oferująca specjalistyczne i kompleksowe usługi Facility Management

Opis stanowiska:

  • Pełna obsługa płacowa pracowników
  • Obsługa programu TETA
  • Administracja personalna (nawiązanie, rozwiązanie stosunku pracy)
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Prowadzenie ewidencji urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich, rozliczanie zwolnień lekarskich
  • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych
  • Sporządzanie deklaracji do ZUS, US, GUS
  • Kompleksowe rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac

Wymagania:

  • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy i tematyki ubezpieczeń społecznych
  • Mile widziana znajomość przepisów dot. zatrudniania pracowników niepełnosprawnych
  • Obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Znajomości programu TETA – mile widziane
  • Doświadczenie przy zatrudnianiu cudzoziemców będzie dodatkowym atutem
  • Minimum robocza znajomość języka angielskiego na w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesne i dynamiczne środowisko pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  PB@CareerExperts.pl w tytule wpisując ‘ Specjalista ds. Kadr i Płac ’ oraz preferowane miasto zatrudnienia. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Lokalizacja:  Warszawa
  • Osoba kontaktowa:  Piotr Bolesta
  • E-mail: PB@CareerExperts.pl
  • Data publikacji: 08-11-2019