Inżynierowie i Kadra Techniczna

Specialista ds. Zakupów

Pracodawca: Jest jednym z liderów na rynku fit-out w Polsce. Specjalizuje się w realizacji projektów
aranżacji powierzchni biurowych, handlowych, hotelowych oraz magazynowych.

Opis stanowiska:

• Negocjowanie warunków współpracy z wykonawcami i dostawcami
• Pozyskiwanie nowych dostawców oraz wykonawców
• Weryfikacja zakresów robót do kontraktów ramowych z dostawcami, ustalanie warunków współpracy
długoterminowej
• Pozyskiwanie ofert od podwykonawców na realizowane projekty oraz aktualne zapytania ofertowe klientów
• Aktywny udział w procesie realizacji poprzez dbanie o zachowanie cen zakupu uzgodnionych i zaakceptowanych
w budżecie projektu
• Przeprowadzanie analizy kosztów i proponowanie zamiennych technologii lub materiałów w celu zapewnienia
lepszej efektywności finansowej projektu
• Ścisła współpraca z działem ofertowym, wycen, projektowym i wykonawczym w ramach założeń finansowych i
koncepcyjnych projektu

Wymagania:

• Doświadczenie w zakupach i negocjowaniu warunków współpracy z dostawcami w branży budowlanej (mile
widziane doświadczenie przy projektach fit-out lub po stronie dostawcy/hurtownika)
• Umiejętności negocjacyjne, analizowanie, wyciąganie wniosków i proponowanie rozwiązań
• Pozytywne nastawienia do zadań i osiąganie założonych celów
• Odpowiedzialność oraz gotowość do podejmowania wyzwań
• Umiejętność pracy w zespole
• Bardzo dobra znajomość pakietu Office
• Znajomość j. angielskiego mile widziana

Oferujemy:

• Możliwość wpływu kształtowania polityki zakupowej firmy, zbudowania od podstaw Działu Zakupów
• Możliwość kształtowania ścieżki zawodowej na stanowisku menedżerskim
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
• Elastyczne godziny pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  PB@CareerExperts.pl w tytule wpisując ‘ Specialista ds. Zakupów ’ oraz preferowane miasto zatrudnienia. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Lokalizacja:  Warszawa
  • Osoba kontaktowa:  Piotr Bolesta
  • E-mail: PB@CareerExperts.pl
  • Data publikacji: 13-11-2020