Inżynierowie i Kadra Techniczna

NEW! Project Manager

Pracodawca : wiodąca międzynarodowa marka oferująca specjalistyczne i kompleksowe usługi Facility Management
Stanowisko : Project Manager (Fit-Out)
Miejsce pracy : Kraków

Opis Stanowiska :

  • Zarządzanie procesem fit-out powierzchni biurowych
  • Koordynacja pracy podwykonawców oraz zespołu pracowników
  • Realizacja zadań zgodnie z wymogami kontraktu, harmonogramem prac oraz dokumentacją projektową
  • Nadzór nad jakością wykonywanych prac
  • Monitorowanie kosztów inwestycji
  • Bieżące raportowanie
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami

Oczekujemy :

  • Wyższego wykształcenia inżynieryjnego (preferowane kierunki: budownictwo, architektura)
  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w zakresie prac wykończeniowych pow. biurowych
  • Proaktywność i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Dobrej znajomości programów AutoCad, MS Office

Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielne stanowisko
  • Realne możliwości rozwoju
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  PB@CareerExperts.pl w tytule wpisując ‘ NEW! Project Manager ’ oraz preferowane miasto zatrudnienia. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Lokalizacja:  Kraków
  • Osoba kontaktowa:  Piotr Bolesta
  • E-mail: PB@CareerExperts.pl
  • Data publikacji: 23-10-2018