Nieruchomości

Project Manager / Kierownik ds. Projektów Inwestycyjnych

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Project Manager dla rozwijającej się marki inwestycyjnej z Trójmiasta.  Szukamy samodzielnej i energicznej osoby którą odnajdzie się w poniższym, ramowym opisie stanowiska.

Obowiązki:

  • kompleksowe koordynowanie projektów inwestycyjnych o charakterze deweloperskim, opracowywanie harmonogramów, budżetu itp.
  • analizy i oceny potencjału nieruchomości oraz chłonności terenów inwestycyjnych
  • pozyskiwanie kontrahentów i negocjowanie warunków współpracy
  • nadzór nad firmami podwykonawczymi oraz pracownikami budowy
  • prowadzenie wszelkiej dokumentacji związanej z prawem budowlanym oraz nadzór nad zgodnością prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, harmonogramem, przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i ppoż.
  • dbałość o terminową i zgodną z przyjętym budżetem realizację inwestycji
  • współpraca z urzędami oraz uzyskiwanie wszelkich niezbędnych decyzji, uzgodnień i pozwoleń dotyczących nieruchomości
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie planowania i realizacji inwestycji
  • tworzenie cyklicznych raportów z powierzonego zakresu zadań

Podstawowe wymagania:

  • doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu projektów z zakresu budownictwa mieszkaniowego
  • min 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku przy min. 2-3 pełnych cyklach inwestycji
  • praktyczna znajomość procesu inwestycyjnego, pod względem procedur prawnych związanych z uzyskaniem decyzji o warunkach zabudowy oraz decyzji o pozwoleniu na budowę, etc
  • znajomość przepisów Prawa Budowlanego, Kodeksu Postępowania Administracyjnego oraz właściwych rozporządzeń i obowiązujących przepisów prawa
  • umiejętność czytania i interpretacji decyzji administracyjnych, MPZP, etc
  • doświadczenie w pracy z urzędami, architektami
  • dobry analityk, komunikator i negocjator
  • konstruktywny i punktualny manager z kompleksowym podejściem w rozwiązywaniu problemów
  • prawo jazdy kat. „B”

oraz

  • uprawnienia budowlane
  • wykształcenie wyższe techniczne mile widziane
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

  • pracę nad ciekawymi projektami inwestycyjnymi w Gdańsku
  • współtworzenie strategii rozwoju Firmy w kolejnych ośrodkach miejskich Polski
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • pracę w dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze z dużą samodzielnością w działaniu
  • miejsce pracy w centralnej części Gdańska

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  PB@CareerExperts.pl w tytule wpisując ‘ Project Manager / Kierownik ds. Projektów Inwestycyjnych ’ oraz preferowane miasto zatrudnienia. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Lokalizacja:  Gdańsk
  • Osoba kontaktowa:  Piotr Bolesta
  • E-mail: PB@CareerExperts.pl
  • Data publikacji: 27-08-2018