Nieruchomości

Procurement Coordinator

Pracodawca: Jest jednym z liderów na rynku fit-out w Polsce. Specjalizuje się w realizacji projektów
aranżacji powierzchni biurowych, handlowych, hotelowych oraz magazynowych.

Opis stanowiska:

• Tworzenie i realizacja polityki zakupowej firmy
• Budowanie i utrzymanie relacji z obecnymi dostawcami w tym firmami podwykonawczymi
• Weryfikacja cen zakupu na wybranych inwestycjach
• Poszerzenie bazy firm wykonawczych oraz dostawców produktów
• Negocjowanie warunków współpracy z wykonawcami i kluczowymi dostawcami produktów
• Zapewnienie optymalnych cen zakupu na wybranych inwestycjach
• Kierowanie pracą zespołu, motywowanie, monitorowanie realizacji zadań
• Sugerowanie zamiennych produktów/rozwiązań

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, mile widziane ukończenie kierunków technicznych (budownictwo, inżynieria
środowiska, elektryka) lub ekonomicznych
• Minimum 3 lata doświadczenia w zakupach w branży B2B (mile widziane doświadczenie w sektorze
budowlanym)
• Doświadczenie na stanowisku menedżerskim będzie dodatkowym atutem
• Umiejętności negocjacyjne
• Umiejętności budowania i utrzymania relacji
• Bardzo dobrej znajomości programu MS Excel
• Znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

• Możliwość wpływu kształtowania polityki zakupowej firmy, zbudowania od podstaw Działu Zakupów
• Możliwość kształtowania ścieżki zawodowej na stanowisku menedżerskim
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
• Elastyczne godziny pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  PB@CareerExperts.pl w tytule wpisując ‘ Procurement Coordinator ’ oraz preferowane miasto zatrudnienia. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Lokalizacja:  Warszawa
  • Osoba kontaktowa:  Piotr Bolesta
  • E-mail: PB@CareerExperts.pl
  • Data publikacji: 13-11-2020