Nieruchomości

Młodszy Analityk Finansowy

Pracodawca: Niezależny butik inwestycyjny specjalizujący się w przygotowywaniu struktur oraz monitorowaniu przebiegu procesów finansowania projektów na rynku nieruchomości.

Informacje o Kliencie: Nasz klient organizuje wszelkie formy finansowania, służące zarówno zaspokajaniu bieżących potrzeb Klientów, jak i realizacji zamierzeń inwestycyjnych o różnym charakterze. Klient ma za sobą szereg pomyślnie przeprowadzonych transakcji.

Opis stanowiska :

  • współtworzenie budżetów, prognoz i bilansów
  • kontrola i analiza kosztów, przychodów i rentowności
  • analiza przepływów finansowych
  • tworzenie raportów w VBA
  • współpraca z innymi działami w zakresie analiz finansowych

Wymagania :

  • minimum 1-2 lata relewantnego doświadczenia zawodowego
  • wykształcenie wyższe (finanse i bankowość, ekonomia lub podobne) lub w trakcie studiów
  • znajomość zagadnień: modelowanie finansowe, controling finansowy, analiza przepływów finansowych
  • znajomość programu MS Excel na wysokim poziomie
  • umiejętności analityczne
  • dobra organizacja własnego czasu pracy i samodzielność
  • mile widziane znajomość VBA oraz umiejętność tworzenia zapytań w SQL
  • mile widziane praktyki w BIG4 albo podobnych dużych korporacjach
  • zainteresowania zagadnieniami dotyczącymi tworzenia analiz i raportów
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy :

  • pracę w miłej atmosferze
  • ciekawe zadania projektowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  PB@CareerExperts.pl w tytule wpisując ‘ Młodszy Analityk Finansowy ’ oraz preferowane miasto zatrudnienia. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Lokalizacja:  Warszawa
  • Osoba kontaktowa:  Piotr Bolesta
  • E-mail: PB@CareerExperts.pl
  • Data publikacji: 24-06-2019