Inżynierowie i Kadra Techniczna

NEW! Inspektor ds. Instalacji Elektrycznych

Pracodawca : Wiodąca, renomowana instytucja finansowa

Stanowisko : inspektor ds. Instalacji elektrycznych ( prestiżowy obiekt biurowy w centrum Warszawy )

Miejsce pracy : Warszawa

Poszukujemy osoby, która potrafi sprawnie i samodzielnie wykorzystać posiadaną wiedzę i doświadczenie. Zarówno osoby z długoletnim doświadczeniem w branży jak i dopiero wchodzący na rynek pracy znajdą długą listę możliwości oraz wsparcie na indywidualnej ścieżce rozwoju zawodowego

Opis stanowiska:

  • nadzór nad sieciami, instalacjami i urządzeniami elektrycznymi i elektroenergetycznymi
  • kierowanie i nadzór nad podległymi pracownikami (elektrycy)
  • wykonywanie przeglądów i kontroli okresowych sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych w zakresach i terminach określonych stosownymi przepisami
  • określanie zakresu potrzeb remontowych i konserwacyjnych sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych osiedla, sporządzanie planów w tym zakresie
  • nadzór inwestorski nad prowadzonymi pracami w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych przez podległych pracowników oraz wykonawców zewnętrznych

Wymagania:

  • wykształcenia średniego/wyższego, technik/inżynier w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • uprawnień SEP G1 w zakresie E+D
  • umiejętności obsługi komputera – pakiet MS Office
  • umiejętności kosztorysowania
  • wiedzy i doświadczenia w zakresie konserwacji i remontów sieci, instalacji, urządzeń elektrycznych
    i elektroenergetycznych budynków mieszkalnych oraz infrastruktury oświetlenia zewnętrznego
  • umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę, stałe godziny pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w organizacji
  • realizację wymagających i ambitnych projektów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  PB@CareerExperts.pl w tytule wpisując ‘ NEW! Inspektor ds. Instalacji Elektrycznych ’ oraz preferowane miasto zatrudnienia. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Lokalizacja:  Warszawa
  • Osoba kontaktowa:  Piotr Bolesta
  • E-mail: PB@CareerExperts.pl
  • Data publikacji: 31-10-2018