Tax & Accounting

Księgowy / Księgowa

Dla średniej-wielkości firmy świadczącej usługi outsourcingu księgowości, doradztwa podatkowego, płac oraz usług korporacyjnych.

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółek klientów
  • przygotowywanie rozliczeń podatkowych
  • przygotowywanie raportów dla celów statystycznych (gus) oraz bilansu płatniczego (nbp)
  • podpisywanie deklaracji w imieniu klienta
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie raportów lub danych dla celów raportowych według wymagań klientów
  • delegowanie części obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości oraz rozliczeń podatkowych młodszym księgowym
  • nadzorowanie pracy młodszych księgowych
  • kontakt z klientami w celu efektywnej realizacji usług prowadzenia księgowości oraz rozliczeń podatkowych
  • współpraca z wewnętrznym działem doradców podatkowych w celu zapewnienia klientowi profesjonalnej obsługi podatkowej
  • współpraca z audytorami oraz instytucjami kontrolującymi w zakresie prowadzonych audytów i kontroli

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min 4-5-letnie doświadczenie w księgowości
  • minimum 1 rok pracy przy sporządzaniu deklaracji vat oraz wyliczaniu zaliczek CIT
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • znajomość excel’a w stopniu pozwalającym na wykonywanie wyliczeń i sporządzanie zestawień
  • znajomość języka angielskiego będzie mocnym atutem kandydata

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • finansowane przez pracodawcę szkolenia i kursy językowe (po okresie próbnym)
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, zajęcia sportowe, świadczenia kafeteryjne)
  • stabilność zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  INFO@CareerExperts.pl w tytule wpisując ‘ Księgowy / Księgowa ’ oraz preferowane miasto zatrudnienia. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Lokalizacja:  Warszawa, Poznań, Kraków
  • Osoba kontaktowa:  Piotr Bolesta
  • E-mail: INFO@CareerExperts.pl
  • Data publikacji: 27-11-2019