Nieruchomości

Business Development & Marketing Coordinator

Poszukujemy osoby, która potrafi sprawnie, samodzielnie i odpowiedzialnie wykorzystać posiadaną wiedzę i doświadczenie, współpracując z kilkoma działami biznesowymi Firmy. Zapraszamy do aplikowania samodzielne i energiczne osoby ze znajomością nowoczesnego warsztatu komunikacji i PR usług biznesowych, a także z doświadczeniem w pracy z lub dla uczestników rynku nieruchomości. Oczekujemy aplikacji od osób z innowacyjnym i nowoczesnym podejściem do działań komunikacji marki i oferty Firmy.

Opis stanowiska :

  • Dbałość o korzystny wizerunek firmy i współpracę z działami Firmy
  • Budowanie reputacji i rozpoznawalności marki z naciskiem na wsparcie biznesu
  • Zaangażowany udział w budowaniu i utrzymywaniu relacji z działami Firmy oraz odpowiadanie na ich zapotrzebowanie w zakresie wsparcia PR
  • Rekomendacja i kompleksowa organizacja wystąpień eksperckich Firmy, publikacji etc.
  • Tworzenie materiałów PR (informacja prasowe, artykuły, wypowiedzi eksperckie itp.)
  • Aktywna współpraca z mediami i utrzymywanie korzystnych relacji
  • Research, analiza i raportowanie obecnej sytuacji rynkowej (według bieżących potrzeb projektowych)
  • Odpowiedzialność przy istniejących i współtworzenie nowych platform współpracy między-branżowej oraz CSR
  • Nadzór i współpraca z zewnętrznymi agencjami i podwykonawcami
  • Wsparcie w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi
  • Wspierania krajowych i międzynarodowych działań ‘branding’ oraz ‘employer branding’
  • Raportowanie do przełożonych i bieżąca komunikacja wewnętrzna

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w marketingu lub wsparciu biznesu w Firmach międzynarodowych
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości
  • Doświadczenie w opracowywaniu strategii marketingowej oraz jej skutecznej implementacji
  • Duża samodzielność, zorientowanie biznesowe i wiedza marketingowa
  • Umiejętność analitycznego myślenia i zrozumienia danych liczbowych
  • Umiejętność analizy zdarzeń, ich interpretacji i rekomendowanie adekwatnych działań
  • Komunikatywność i zdolność wypracowania kompromisu
  • Terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu zadań
  • Proaktywność, pozytywne i koleżeńskie nastawienie do zadań i współpracy
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra lub bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (inne języki obce mile widziane)

Oferujemy :

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej Firmie będącej liderem w swojej branży
  • Dynamiczną współpracę z działami Firmy pracującymi dla Klientów z rynku nieruchomości
  • Samodzielność działania i możliwość wdrażania swoich autorskich pomysłów w ramach strategii Firmy
  • Gwarantujemy ciekawą pracę przy kompleksowych projektach wspierającej biznes oraz markę Firmy
  • Realny rozwój zawodowy i osobisty
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  PB@CareerExperts.pl w tytule wpisując ‘ Business Development & Marketing Coordinator ’ oraz preferowane miasto zatrudnienia. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Lokalizacja:  Warszawa
  • Osoba kontaktowa:  Piotr Bolesta
  • E-mail: PB@CareerExperts.pl
  • Data publikacji: 08-11-2019