Support staff

ASYSTENTKA DZ. HR / MŁODSZY KONSULTANT DS. REKRUTACJI

Zakres obowiązków:
• udział w rekrutacjach prowadzonych przez dział HR
• umawianie spotkań, weryfikacja bazy kandydatów
• udzielanie informacji zwrotnych kandydatom
• organizacja szkoleń wewnętrznych dla pracowników firmy
• wdrażanie nowych pracowników do organizacji ( tzw. onboarding)
• tworzenie raportów, zestawień oraz prezentacji na potrzeby działu
• przygotowywanie dokumentów działowych i nadzór nad ich prawidłowym obiegiem
• uczestnictwo w projektach z zakresu „miękkiego HR” oraz wsparcie w bieżących
czynnościach działu HR

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
• Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
• Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 1 rok
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista
• Pozytywne nastawienie do pracy
• Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i interpersonalne
• Poczucie odpowiedzialność za zlecone zadania, dokładności i terminowości w ich
wykonywaniu

Oferujemy:
• umowę o pracę
• możliwość udziału w ciekawych szkoleniach
• możliwość zdobycia doświadczenia w wysoko rozwiniętym środowisku biznesowym,
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  NS@CareerExperts.pl w tytule wpisując ‘ ASYSTENTKA DZ. HR / MŁODSZY KONSULTANT DS. REKRUTACJI ’ oraz preferowane miasto zatrudnienia. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Lokalizacja:  Warszawa
  • Osoba kontaktowa:  Natalia Skoryk
  • E-mail: NS@CareerExperts.pl
  • Data publikacji: 09-08-2018