Support staff

Asystent/ka biura – recepcjonista/ka

Pracodawca:  wiodąca międzynarodowa marka oferująca specjalistyczne i kompleksowe usługi w zakresie Facility Management

Poszukujemy osoby, która potrafi sprawnie i samodzielnie wykorzystać posiadaną wiedzę i doświadczenie. Zarówno osoby z długoletnim doświadczeniem w branży jak i dopiero wchodzący na rynek pracy znajdą długą listę możliwości oraz wsparcie na indywidualnej ścieżce rozwoju zawodowego.

Opis stanowiska:
• Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w biurze
• Obsługę centrali telefonicznej i korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej
• Organizację wyjazdów biznesowych (rezerwację hoteli, biletów lotniczych)
• Współpracę z dostawcami firmy m.in. z firmami kurierskimi
• Bieżące zakupy materiałów biurowych
• Obsługę spotkań wewnętrznych (rezerwacje i przygotowywanie sal konferencyjnych oraz organizacje imprez firmowych)
• Wsparcie pozostałych działów firmy w codziennych obowiązkach

Wymagania:
• Pozytywne nastawienie, zaangażowanie i uśmiech na twarzy
• Wysoka kultura osobista i umiejętność budowania doskonałych relacji
• Doskonała organizacja pracy własnej
• Współpraca oraz pomoc organizacyjna gościom i pracownikom
• Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów oraz budowanie dobrych relacji
• Obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Realny rozwój zawodowy
• Samodzielność działania
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Prywatną opiekę medyczną
• Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  PB@CareerExperts.pl w tytule wpisując ‘ Asystent/ka biura – recepcjonista/ka ’ oraz preferowane miasto zatrudnienia. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Lokalizacja:  Warszawa
  • Osoba kontaktowa:  Piotr Bolesta
  • E-mail: PB@CareerExperts.pl
  • Data publikacji: 02-01-2019