Nieruchomości

Analityk ds. Płac

Firma świadcząca najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie terminowej obsługi płacowej pracowników
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie obsługi płacowej pracowników
  • weryfikacja list płac i raportów płacowych pod kątem zgodności z danymi inputowymi oraz poprawności kalkulacji
  • odpowiadanie na zapytania pracowników i managerów dotyczące wynagrodzeń
  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby firmy
  • aktualizacja procesów oraz procedur wewnętrznych
  • współpraca z działem księgowości i prawnym
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz nieobecności, rozliczanie czasu pracy
  • współpraca z audytem wewnętrznym i zewnętrznym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunku ekonomiczne: finanse, rachunkowość)
  • 2-3 lata doświadczenia w pracy związanej z naliczaniem płac
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz regulacji dotyczących podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w przygotowaniu raportów i analiz
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • bardzo dobra znajomość programu ms excel
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej
  • dyskrecja, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego będzie mocnym atutem kandydata

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość poszerzania doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • przyjazna, miła atmosfera pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • bogaty pakiet benefitów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  INFO@CareerExperts.pl w tytule wpisując ‘ Analityk ds. Płac ’ oraz preferowane miasto zatrudnienia. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Lokalizacja:  Warszawa
  • Osoba kontaktowa:  Piotr Bolesta
  • E-mail: INFO@CareerExperts.pl
  • Data publikacji: 27-11-2019