Biznes i IT

Menadżer ds. Rozwoju Biznesu

Obecnie prowadzimy projekt rekrutacyjny na stanowisko Menadżer ds. Rozwoju Biznesu dla czołowego dostawcy rozwiązań IT wykorzystywanych przez większość sektorów gospodarki w tym finansowy, energetyczny, a także instytucje publiczne.

Opis stanowiska:

  • Identyfikowanie potrzeb, doradztwo i współpraca z klientami korporacyjnymi
  • Rozwój biznesu poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i budowanie relacji z już istniejącymi
  • Prowadzenie procesu sprzedaży (badanie potrzeb, przygotowanie propozycji, składanie ofert, negocjacje warunków, dostarczanie rozwiązań)
  • Rozmowy i negocjacje z wyższą kadrą menadżerską
  • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych
  • Przygotowywanie z obszarem produktów i operacji nowych rozwiązań i zmian do istniejących produktów odpowiadających na obecne i przyszłe potrzeby rynkowe.

Profil kandydata:

  • Doświadczenie w sprzedaży dla klientów korporacyjnych w szczególności branży finansowej, nieruchomości lub instytucji państwowych
  • Bardzo duża orientacja na klienta
  • Umiejętność diagnozowania i odpowiadania na potrzeby rynku
  • Mile widziane doświadczenie w:
    o rozwoju produktów i usług oraz wsparciu marketingowym
    o prowadzeniu długofalowej współpracy z Klientami przy wdrażaniu produktów innowacyjnych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia.
  • Realną możliwość rozwoju w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Relacje biznesowe i możliwość pracy z wyższą kadrą menedżerską największych firm w Polsce
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zdobycie doświadczenia w obszarze produktów bazujących na zaawansowanych technikach przetwarzania danych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  NS@CareerExperts.pl w tytule wpisując ‘ Menadżer ds. Rozwoju Biznesu ’ oraz preferowane miasto zatrudnienia. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Lokalizacja:  Warszawa
  • Osoba kontaktowa:  Natalia Skoryk
  • E-mail: NS@CareerExperts.pl
  • Data publikacji: 20-08-2018