Wyzwania na 2020 rok

Szanowni Państwo

Większość z Państwa czuje się zawieszona w próżni w kontekście zawodowym, zarobkowym i rozwojowym. Powiem przewrotnie: ten zły czas to dobry czas – czas na to co odkładaliśmy, na doprecyzowanie planów, omówienie ‘pomysłu na siebie’ z zaufaną osobą, na zrealizowanie małego sukcesu, na nabycie nowej umiejętności.

Moje zaległe zadania na ten tydzień:

1. Nauczyć się gotować półpłynne jajko w koszulce (poche)
2. Porządek w 3 szufladach, których zawartości sama z lekka się obawiam…
3. Dokończyć procedurę aplikacyjną jako mentor w ‘Cherie Blair Foundation’
4. Razem z Natalią Skoryk wreszcie zacząć uzupełniać i uaktualniać https://www.CareerExperts.pl (nowy adres, nowe obszary działalności)

Jedno jest pewne: to czas, który jeszcze bardziej uświadomił nam, jak ważny jest digital i że na nim będzie oparty biznes XXI wieku.

Może podzielicie się Państwo Waszymi planami i pomysłami?

Ci z Państwa, którzy spotykali i spotykają się ze mną na sesje coachingu zawodowego i mentoringu kariery wiedzą jak wiele możliwości jest w nas samych, ale także jak dużo jest zawsze ‘pracy domowej’, w której nikt inny Was nie wyręczy, nie zastąpi w odpowiedzi na pytania dotyczące Państwa sytuacji zawodowej.

Zapraszamy do kontaktu z Piotrem Bolestą, Natalią Skoryk i Patrykiem Zochniakiem, a także ze mną. Postaramy się pomóc ustabilizować niepokój związany z niepewnością na rynku pracy, a może także wspólnie pomyśleć o narzędziach w osiągnięciu dalszych celów.

Do usłyszenia i życzę spokoju i zdrowia dla Wszystkich Państwa: naszych Partnerów, Klientów, Kandydatów

Joanna, Natalia, Piotr i Patryk

Data publikacji:  19-03-2020 Autor:  Natalia Skoryk