FAQ

W jaki sposób mogę rozpocząć współpracę z agencją Nolta Career Experts?
Napisz lub zadzwoń do Nas, możesz od razu wysłać CV, a my postaramy się dopasować Twój profil do prowadzonych rekrutacji.
W momencie kiedy wyrazisz zainteresowanie dokonaniem kolejnego kroku w Swojej karierze, zaprosimy Cię na krótką rozmowę telefoniczną . Celem tej rozmowy będzie, dla nas, zapoznanie się z Twoim doświadczeniem/umiejętnościami, a dla Ciebie bardziej szczegółowe zapoznanie się z ofertami stanowisk naszych partnerów.

Podczas rozmowy poznasz nazwy firm naszych partnerów oraz zapoznasz się bliżej z produktami/projektami, do których obecnie poszukujemy nowych specjalistów.

W trakcie rozmowy telefonicznej lub już na spotkaniu z nami zapytamy Ciebie m.in o Twoje oczekiwania finansowe, co pozwoli nam ocenić które projekty spełniają, również finansowo, Twoje oczekiwania.
To częste pytanie. Odpowiedź jest prosta – nie finanse mają być głównym motywatorem do składania aplikacji. Główną motywacją do aplikowania powinna być chęć pracy/współtworzenia/rozwijania produktów/projektów naszych partnerów.

Wielu z naszych partnerów biznesowych szuka współpracowników na wiele kolejnych lat, a chęć poznania zarobków, przed zapoznaniem się z działalnością firmy, postrzegają jako brak odpowiedniej motywacji do przyszłej wspólnej współpracy.

To wszystko oczywiście nie znaczy, że współpracując z naszymi partnerami będziesz zarabiał mniej niż w innych firmach. Nasi klienci chcą po prostu być pewni, że ich produkt/projekt zainteresował Ciebie tak samo albo może i bardziej, jak same zarobki.

Nie musisz się również martwić, że zaprosimy Ciebie do procesu rekrutacyjnego na stanowisko, które nie będzie spełniało Twoich oczekiwań finansowych. Rozumiemy, że ofert pracy na rynku jest wiele i nie chcemy marnować Twojego czasu. Po naszej wstępnej rozmowie kwalifikacyjnej lub nawet w trakcie niej otrzymasz jedynie szczegóły tych ofert, które spełniają Twoje oczekiwania finansowe.
Nasza klauzula jest wymogiem prawnym i została stworzona w celu pełnego poinformowania kandydata o jego prawach i naszych obowiązkach.
Tak. Jeśli nie chcesz, aby Twoje CV pozostawało w bazie, wystarczy nas o tym fakcie poinformować. CV kandydatów jest ich własnością i tylko oni decydują, czy będzie ono przechowywane w bazie.
Nie, rozliczamy się z firmami, które zleciły nam znalezienie odpowiedniego specjalisty.
Jeżeli jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery w HR/rekrutacji Nolta, wyślij do nas swoje CV na JIN@CareerExperts.pl z dopiskiem ‘praktyki’ w tytule emaila
Nie, nasza etyka zawodowa i wdrożone procedury nie pozwalają nam na rozsyłanie CV kandydatów bez ich zgody i wiedzy.
Nie, jedyną umową zawartą między Tobą a Nolta Career Experts jest zgoda na przetwarzanie twoich danych osobowych, na którą się zgodziłeś aplikując przez nasz serwis z ofertami pracy.
Stosujemy różne formy rekrutacji, nie zawsze są to spotkania twarzą w twarz, często używamy videokonferencji lub pogłębionych wywiadów telefonicznych.