Real estate

Office Leasing Manager

Naszym klientem jest niezależny polski podmiot zarządzający funduszami i inwestycjami na rynku nieruchomości Europy Środkowo–Wschodniej, świadczący także usługi doradztwa strategicznego i transakcyjnego.

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za procesy najmu powierzchni biurowych i handlowo-usługowych
  • wdrażanie planów i strategii najmu zgodnie z przyjętymi budżetami i polityką firmową
  • wsparcie w działaniach marketingowych w zakresie wynajmu powierzchni biurowej
  • współpraca z agencjami nieruchomości oraz pozyskiwanie najemców powierzchni biurowych
  • odpowiedzialność za negocjacje umów najmu
  • aktywne działania mające na celu utrzymanie obecnych najemców
  • przedstawianie raportów z prowadzonych działań
  • współpraca z działem Asset Management, Project Management

Wymagania:

  • minimum 4 letnie doświadczenie w zakresie wynajmu powierzchni biurowych po stronie dewelopera/inwestora lub firmy doradczej
  • doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu procesem najmu, negocjacjach, utrzymywaniu relacji z klientami
  • znajomość stawek czynszowych, istniejących i rozwijanych projektów, trendów w branży
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferta obejmuje:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, system bonusowy, ubezpieczenie medyczne
  • rozwój zawodowy w strukturach firmy wraz zakupem kolejnych projektów biurowych
  • pracę w rozwijającym się funduszu inwestycyjnym

Interested persons please send your CV to the following address:  PB@CareerExperts.pl Text Office Leasing Manager and the preferred employment city. Please note that we will only contact selected candidates.

Please include the clause in the CV: I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the recruitment process by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the future recruitment processes by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

  • Location:  Warszawa
  • Contact person:  Piotr Bolesta
  • E-mail: PB@CareerExperts.pl
  • Date: 17-03-2020