Engineers and Technical Staff

NEW! Inspektor ds. Instalacji Elektrycznych

Pracodawca : Wiodąca, renomowana instytucja finansowa

Stanowisko : inspektor ds. Instalacji elektrycznych ( prestiżowy obiekt biurowy w centrum Warszawy )

Miejsce pracy : Warszawa

Poszukujemy osoby, która potrafi sprawnie i samodzielnie wykorzystać posiadaną wiedzę i doświadczenie. Zarówno osoby z długoletnim doświadczeniem w branży jak i dopiero wchodzący na rynek pracy znajdą długą listę możliwości oraz wsparcie na indywidualnej ścieżce rozwoju zawodowego

Opis stanowiska:

  • nadzór nad sieciami, instalacjami i urządzeniami elektrycznymi i elektroenergetycznymi
  • kierowanie i nadzór nad podległymi pracownikami (elektrycy)
  • wykonywanie przeglądów i kontroli okresowych sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych w zakresach i terminach określonych stosownymi przepisami
  • określanie zakresu potrzeb remontowych i konserwacyjnych sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych osiedla, sporządzanie planów w tym zakresie
  • nadzór inwestorski nad prowadzonymi pracami w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych przez podległych pracowników oraz wykonawców zewnętrznych

Wymagania:

  • wykształcenia średniego/wyższego, technik/inżynier w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • uprawnień SEP G1 w zakresie E+D
  • umiejętności obsługi komputera – pakiet MS Office
  • umiejętności kosztorysowania
  • wiedzy i doświadczenia w zakresie konserwacji i remontów sieci, instalacji, urządzeń elektrycznych
    i elektroenergetycznych budynków mieszkalnych oraz infrastruktury oświetlenia zewnętrznego
  • umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę, stałe godziny pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w organizacji
  • realizację wymagających i ambitnych projektów

Interested persons please send your CV to the following address:  PB@CareerExperts.pl Text NEW! Inspektor ds. Instalacji Elektrycznych and the preferred employment city. Please note that we will only contact selected candidates.

Please include the clause in the CV: I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the recruitment process by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the future recruitment processes by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

  • Location:  Warszawa
  • Contact person:  Piotr Bolesta
  • E-mail: PB@CareerExperts.pl
  • Date: 31-10-2018