Real estate

Marketing Manager

Poszukujemy osoby, która potrafi sprawnie i samodzielnie wykorzystać posiadaną wiedzę i doświadczenie. Osoby z szerokim doświadczeniem w branży marketingowej znajdą możliwość oraz wsparcia na indywidualnej ścieżce dalszego rozwoju zawodowego.

Opis stanowiska:

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy i dobrą współpracę z działami Firmy
  • Budowanie reputacji i rozpoznawalności marki
  • Zarządzanie, kreowanie i optymalizacja strony www, Intranetu oraz ekspozycji w social media
  • Raportowanie do przełożonych i komunikacja wewnętrzna
  • Badanie i raportowanie obecnej sytuacji rynkowej oraz konkurencji
  • Nadzór i współpraca z zewnętrznymi agencjami i podwykonawcami
  • Wspierania działań Employer Branding

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu
  • Doświadczenie w opracowywaniu strategii marketingowej oraz jej skutecznej implementacji
  • Duża samodzielność, zorientowanie biznesowe, wiedza marketingowa
  • Komunikatywność i zdolność wypracowania kompromisu
  • Terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia i analizy danych liczbowych
  • Proaktywność i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

Oferujemy:

  • Dynamiczną pracę głównie z działami Sales oraz HR
  • Samodzielność działania i możliwość wdrażania swoich pomysłów w ramach strategii Firmy
  • Realny rozwój zawodowy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej Firmie będącej liderem w swojej branży

Interested persons please send your CV to the following address:  PB@CareerExperts.pl Text Marketing Manager and the preferred employment city. Please note that we will only contact selected candidates.

Please include the clause in the CV: I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the recruitment process by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the future recruitment processes by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

  • Location:  Warsaw
  • Contact person:  Piotr Bolesta
  • E-mail: PB@CareerExperts.pl
  • Date: 08-11-2019