Real estate

Księgowy / Księgowa

Dla średniej-wielkości firmy świadczącej usługi outsourcingu księgowości, doradztwa podatkowego, płac oraz usług korporacyjnych.

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółek klientów
  • przygotowywanie rozliczeń podatkowych
  • przygotowywanie raportów dla celów statystycznych (gus) oraz bilansu płatniczego (nbp)
  • podpisywanie deklaracji w imieniu klienta
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie raportów lub danych dla celów raportowych według wymagań klientów
  • delegowanie części obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości oraz rozliczeń podatkowych młodszym księgowym
  • nadzorowanie pracy młodszych księgowych
  • kontakt z klientami w celu efektywnej realizacji usług prowadzenia księgowości oraz rozliczeń podatkowych
  • współpraca z wewnętrznym działem doradców podatkowych w celu zapewnienia klientowi profesjonalnej obsługi podatkowej
  • współpraca z audytorami oraz instytucjami kontrolującymi w zakresie prowadzonych audytów i kontroli

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min 4-5-letnie doświadczenie w księgowości
  • minimum 1 rok pracy przy sporządzaniu deklaracji vat oraz wyliczaniu zaliczek CIT
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • znajomość excel’a w stopniu pozwalającym na wykonywanie wyliczeń i sporządzanie zestawień
  • znajomość języka angielskiego będzie mocnym atutem kandydata

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • finansowane przez pracodawcę szkolenia i kursy językowe (po okresie próbnym)
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, zajęcia sportowe, świadczenia kafeteryjne)
  • stabilność zatrudnienia

Interested persons please send your CV to the following address:  INFO@CareerExperts.pl Text Księgowy / Księgowa and the preferred employment city. Please note that we will only contact selected candidates.

Please include the clause in the CV: I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the recruitment process by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the future recruitment processes by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

  • Location:  Warszawa, Poznań, Kraków
  • Contact person:  Piotr Bolesta
  • E-mail: INFO@CareerExperts.pl
  • Date: 27-11-2019