Engineers and Technical Staff

Kierownik ds. obsługi gwarancyjnej

Podstawowym przedmiotem działalności naszego klienta są usługi budowlane. W przeciągu swojej długoletniej działalności na rynku budowlanym, w charakterze Generalnego Wykonawcy, Spółka wyspecjalizowała się w realizacji obiektów budowlanych z segmentów handlowo – usługowych i przemysłowych na terenie całej Polski.

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych od klientów
  • Realizacja procesu napraw gwarancyjnych dla około 30 obiektów handlowych na terenie Mazowsza oraz Wielkopolski
  • Weryfikacja zasadności zgłaszanych usterek na podstawie analizy dokumentów (protokoły z przeglądu gwarancyjnego, karta gwarancyjna obiektu, umowy z podwykonawcami itp.)
  • Wizje lokalne w obiektach • Stały kontakt oraz współpraca z podwykonawcami
  • Czynności windykacyjne podejmowane w związku z kosztami wykonawstwa zastępczego
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi
  • Prowadzenie dokumentacji z przebiegu robót oraz procesu gwarancyjnego
  • Współpraca z project managerami oraz raportowanie do prezesa zarządu
  • Gotowość do okazjonalnych wyjazdów

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy dla generalnego wykonawcy powierzchni komercyjnych
  • Wykształcenia budowlanego
  • Umiejętność czytania dokumentacji oraz zawieranych umów
  • Znajomość pakietu Office
  • Rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych
  • Odpowiedzialności i umiejętności budowania relacji z klientem i podwykonawcami

Oferta obejmuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielność w działaniu w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesne i dynamiczne środowisko pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, udziały w warsztatach
  • Prywatna opieka medyc

Interested persons please send your CV to the following address:  PB@CareerExperts.pl Text Kierownik ds. obsługi gwarancyjnej and the preferred employment city. Please note that we will only contact selected candidates.

Please include the clause in the CV: I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the recruitment process by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the future recruitment processes by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

  • Location:  Wołomin
  • Contact person:  Piotr Bolesta
  • E-mail: PB@CareerExperts.pl
  • Date: 17-03-2020