Real estate

Główny Księgowy / Księgowa

Obowiązki:

  • analizę i uzgadnianie kont rozrachunkowych, wynikowych i bilansowych
  • kompleksową obsługę księgową i rachunkową Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości
  • koordynacje prac związanych z zamykaniem miesiąca oraz roku obrotowego
  • sporządzanie bieżących raportów i zestawień finansowych na potrzeby wewnętrzne
  • sporządzanie kalkulacji podatkowych (VAT, CIT)
  • bieżący kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS)
  • kontrole prawidłowości operacji finansowych i księgowych
  • udział w audytach i kontrolach podatkowych
  • organizacje pracy w kilkuosobowym dziale księgowości

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w pracy w księgowości
  • praktyczna znajomość zasad prowadzenia księgowości, przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość programu księgowego: Comarch ERP Optima
  • dobra organizacja i umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu
  • samodzielność, dyspozycyjność, terminowość oraz zdolność analitycznego myślenia
  • dobra znajomość MS Excel
  • znajomość języka angielskiego będzie mocnym atutem kandydata

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w kraju
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia (po okresie próbnym)

Interested persons please send your CV to the following address:  INFO@CareerExperts.pl Text Główny Księgowy / Księgowa and the preferred employment city. Please note that we will only contact selected candidates.

Please include the clause in the CV: I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the recruitment process by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the future recruitment processes by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

  • Location:  Warszawa
  • Contact person:  Piotr Bolesta
  • E-mail: INFO@CareerExperts.pl
  • Date: 27-11-2019