Real estate

Kierownik ds. Administracji

Podstawowym przedmiotem działalności Spółki są usługi budowlane. W przeciągu swojej długoletniej działalności na rynku budowlanym, w charakterze Generalnego Wykonawcy. Spółka wyspecjalizowała się w realizacji obiektów budowlanych z segmentów handlowo – usługowych i przemysłowych na terenie całej Polski.

Opis stanowiska:

  • Codzienny nadzór nad realizacją zadań administracyjnych Firmy
  • Nadzór nad dokumentacją Spółki
  • Organizowanie sprawnej pracy biura poprzez stworzenie i wprowadzenie standardów obsługi administracyjnej oraz nadzór nad ich realizacją
  • Opieka nad technicznym stanem i estetyką biura
  • Monitoring i optymalizacja kosztów administracyjnych
  • Planowanie, organizowanie, koordynacja i kontrolę pracy podległych pracowników biurowych
  • Nadzorowanie prawidłowego przepływu informacji w firmie
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów oraz procesem archiwizacji
  • Inicjowanie nowych rozwiązań, mających na celu usprawnienie pracy Firmy
  • Współpracę z instytucjami zewnętrznymi wg. bieżących potrzeb
  • Ścisła współpraca z zarządem firmy w tym raportowanie

Wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, lub jako Manager Biura, Asystent Zarządu
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Administracja, Zarządzanie)
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne, wysokie zaangażowanie
  • Umiejętności związane z zarządzaniem zespołem
  • Wysoka kultura osobista i kompetencje interpersonalne
  • Umiejętność analitycznego myślenia i proaktywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w otoczeniu dynamicznym
  • Bardzo dobra znajomość Obsługi pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielność w działaniu w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesne i dynamiczne środowisko pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, udziały w warsztatach i szkoleniach
  • Prywatna opieka medyczna

Interested persons please send your CV to the following address:  PB@CareerExperts.pl Text Kierownik ds. Administracji and the preferred employment city. Please note that we will only contact selected candidates.

Please include the clause in the CV: I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the recruitment process by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the future recruitment processes by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

  • Location:  Warszawa
  • Contact person:  Piotr Bolesta
  • E-mail: PB@CareerExperts.pl
  • Date: 17-03-2020