Real estate

Business Development & Marketing Coordinator

Poszukujemy osoby, która potrafi sprawnie, samodzielnie i odpowiedzialnie wykorzystać posiadaną wiedzę i doświadczenie, współpracując z kilkoma działami biznesowymi Firmy. Zapraszamy do aplikowania samodzielne i energiczne osoby ze znajomością nowoczesnego warsztatu komunikacji i PR usług biznesowych, a także z doświadczeniem w pracy z lub dla uczestników rynku nieruchomości. Oczekujemy aplikacji od osób z innowacyjnym i nowoczesnym podejściem do działań komunikacji marki i oferty Firmy.

Opis stanowiska :

  • Dbałość o korzystny wizerunek firmy i współpracę z działami Firmy
  • Budowanie reputacji i rozpoznawalności marki z naciskiem na wsparcie biznesu
  • Zaangażowany udział w budowaniu i utrzymywaniu relacji z działami Firmy oraz odpowiadanie na ich zapotrzebowanie w zakresie wsparcia PR
  • Rekomendacja i kompleksowa organizacja wystąpień eksperckich Firmy, publikacji etc.
  • Tworzenie materiałów PR (informacja prasowe, artykuły, wypowiedzi eksperckie itp.)
  • Aktywna współpraca z mediami i utrzymywanie korzystnych relacji
  • Research, analiza i raportowanie obecnej sytuacji rynkowej (według bieżących potrzeb projektowych)
  • Odpowiedzialność przy istniejących i współtworzenie nowych platform współpracy między-branżowej oraz CSR
  • Nadzór i współpraca z zewnętrznymi agencjami i podwykonawcami
  • Wsparcie w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi
  • Wspierania krajowych i międzynarodowych działań ‘branding’ oraz ‘employer branding’
  • Raportowanie do przełożonych i bieżąca komunikacja wewnętrzna

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w marketingu lub wsparciu biznesu w Firmach międzynarodowych
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości
  • Doświadczenie w opracowywaniu strategii marketingowej oraz jej skutecznej implementacji
  • Duża samodzielność, zorientowanie biznesowe i wiedza marketingowa
  • Umiejętność analitycznego myślenia i zrozumienia danych liczbowych
  • Umiejętność analizy zdarzeń, ich interpretacji i rekomendowanie adekwatnych działań
  • Komunikatywność i zdolność wypracowania kompromisu
  • Terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu zadań
  • Proaktywność, pozytywne i koleżeńskie nastawienie do zadań i współpracy
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra lub bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (inne języki obce mile widziane)

Oferujemy :

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej Firmie będącej liderem w swojej branży
  • Dynamiczną współpracę z działami Firmy pracującymi dla Klientów z rynku nieruchomości
  • Samodzielność działania i możliwość wdrażania swoich autorskich pomysłów w ramach strategii Firmy
  • Gwarantujemy ciekawą pracę przy kompleksowych projektach wspierającej biznes oraz markę Firmy
  • Realny rozwój zawodowy i osobisty
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

Interested persons please send your CV to the following address:  PB@CareerExperts.pl Text Business Development & Marketing Coordinator and the preferred employment city. Please note that we will only contact selected candidates.

Please include the clause in the CV: I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the recruitment process by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the future recruitment processes by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

  • Location:  Warsaw
  • Contact person:  Piotr Bolesta
  • E-mail: PB@CareerExperts.pl
  • Date: 08-11-2019