Real estate

Asystent Biegłego Rewidenta

Firma świadcząca najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego.

Obowiązki:

  • uczestnictwo w projektach związanych z badaniem oraz przeglądem sprawozdań finansowych, w tym sporządzanie dokumentacji rewizyjnej pod kierunkiem biegłego rewidenta
  • udział w innych pracach audytorskich
  • przeprowadzanie lustracji ustawowych oraz innych usług świadczonych na rzecz banków spółdzielczych
  • odpowiedzialność za terminowość i jakość realizowanych projektów audytorskich

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane: ekonomia, rachunkowość lub rewizja finansowa)
  • wymagane doświadczenie w pracy w sektorze bankowym
  • dobra znajomość przepisów rachunkowości, prawa bankowego i pokrewnych
  • bardzo dobra znajomość programów ms office (excel, word)
  • bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności analityczne, umiejętności operowania na liczbach i wyciągania logicznych wniosków
  • znajomość specyfiki bankowości spółdzielczej oraz ryzyka kredytowego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane odbywanie aplikacji na biegłego rewidenta – możliwość szybkiego awansu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • udział w ciekawych projektach audytorskich
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w tym uprawnień biegłego rewidenta
  • przyjazną atmosferę pracy
  • szkolenia (po okresie próbnym)

Interested persons please send your CV to the following address:  INFO@CareerExperts.pl Text Asystent Biegłego Rewidenta and the preferred employment city. Please note that we will only contact selected candidates.

Please include the clause in the CV: I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the recruitment process by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the future recruitment processes by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

  • Location:  Katowice, Wrocław, Trójmiasto
  • Contact person:  Piotr Bolesta
  • E-mail: INFO@CareerExperts.pl
  • Date: 27-11-2019