Real estate

Analityk ds. Płac

Firma świadcząca najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie terminowej obsługi płacowej pracowników
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie obsługi płacowej pracowników
  • weryfikacja list płac i raportów płacowych pod kątem zgodności z danymi inputowymi oraz poprawności kalkulacji
  • odpowiadanie na zapytania pracowników i managerów dotyczące wynagrodzeń
  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby firmy
  • aktualizacja procesów oraz procedur wewnętrznych
  • współpraca z działem księgowości i prawnym
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz nieobecności, rozliczanie czasu pracy
  • współpraca z audytem wewnętrznym i zewnętrznym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunku ekonomiczne: finanse, rachunkowość)
  • 2-3 lata doświadczenia w pracy związanej z naliczaniem płac
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz regulacji dotyczących podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w przygotowaniu raportów i analiz
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • bardzo dobra znajomość programu ms excel
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej
  • dyskrecja, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego będzie mocnym atutem kandydata

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość poszerzania doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • przyjazna, miła atmosfera pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • bogaty pakiet benefitów

Interested persons please send your CV to the following address:  INFO@CareerExperts.pl Text Analityk ds. Płac and the preferred employment city. Please note that we will only contact selected candidates.

Please include the clause in the CV: I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the recruitment process by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

I agree to the processing of my personal data in accordance with the law on the protection of personal data, for purposes related to the future recruitment processes by Nolta with its registered office in Warsaw, ul. Stefana Dembego 10/25, 02-786, Warsaw. Consent is voluntary, I have the right to access my data and correct it and request removal.

  • Location:  (Polski) Warszawa
  • Contact person:  Piotr Bolesta
  • E-mail: INFO@CareerExperts.pl
  • Date: 27-11-2019