About Us

Managing Partner
Joanna Iwanowska-Nielsen

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży, restrukturyzacji i komunikacji oraz zarządzaniu międzynarodowymi projektami typu B2B oraz B2C. Z rynkiem nieruchomości związana od ponad 15 lat. Jest w trakcie akredytacji European Coaching & Mentoring Council. Studiowała na wydziale Organizacja i Zarządzanie HZ w Szkole Głównej Handlowej. Obecnie Członek Rady Nadzorczej CEMAT A/S oraz CEMAT 70.

Pracowała m.in. jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Eko-Park SA, Sales Executive Manager w UBM Polska, Senior Consultant w REAS, odpowiedzialna za projekty doradcze w Europie Centralnej i Środkowej, Dyrektor Zarządzający CEREAN (Central European Real Estate Associations Network) oraz Sales & Marketing Director w Deniz Investment.

Od 2006 jest jednym z Fundatorów Europejskiego Instytutu Nieruchomości. Autorka artykułów do międzynarodowych publikacji oraz prelegent i moderator na spotkaniach biznesowych i konferencjach branżowych dotyczących rynku nieruchomości w krajach europejskich. Jest Mentorką Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, Fundacji Liderki Biznesy, EY, członkiem WIREP oraz IFMA. Jeździ konno, podróżuje, uczy się języka duńskiego, piecze świetne szarlotki.

Joanna Iwanowska-Nielsen
Małgorzata Kosińska
Consultant
Małgorzata J. Kosińska

Małgorzata Kosińska ma ponad 30-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości i funduszy inwestycyjnych. Jako Partner, w Nolta Career Experts będzie opiekowała się mentoringiem a także konsultowała procesy rekrutacyjne z szerokorozumianego obszaru analiz finansowych i wycen oraz asset management. Jest w trakcie akredytacji European Coaching & Mentoring Council.

Jest cenionym rzeczoznawcą majątkowym, specjalizującym się w złożonych projektach przekształceń nieruchomości inwestycyjnych m.in. dla instytucji finansowych, dla inwestorów skandynawskich i high-net-worth induviduals. Pełni funkcję Prezesa organizacji REIT Polska. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała na stanowiskach zarządczych, w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, m.in. CBF „Nowy Świat” S.A , Pirelli Pekao Real Estate, BPH TFI, BZWBK, DTC, Knight Frank, PwC.  Jest absolwentką Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych SGH i Sheffield Hallam University.

Consultant
Piotr Bolesta

Posiada kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych i rekrutacji pracowników. Piotr jest Konsultantem w Firmie Nolta Career Experts i specjalizuje się w rekrutacjach w branżach: Facility Management, Energetyka i Przemysł, Nieruchomości. Poprzednio zajmował stanowisko Starszego doradcy produktów finansowych w Idea Bank, jest także muzykiem sesyjnym. W wolnym czasie zajmuje się muzyką, gra na instrumentach klawiszowych, oraz śpiewa. Kształcił się w szkole muzycznej im F. Chopina w Warszawie na wydziale wokalno-estradowym.

Piotr Bolesta
Natalia Skoryk
Consultant
Natalia Skoryk

Senior Konsultant w firmie Nolta Career Experts. Specjalizuje się w zakresie rekrutacji w branżach: Doradztwo Podatkowe, Fin-Tech, Sales oraz Support Administration. Psycholog, konsultant terapii grupowej z doświadczeniem w pracy z organizacjami społecznymi. Ma doświadczenie na stanowiskach Sales Manager oraz Team Leader. W Polsce od 8 lat, skończyła studia licencjackie ze specjalizacją Administracja i Zarządzanie w Hotelarstwie na uczelni Akademia Finansów i Biznesu „Vistula”. Na Ukrainie studiowała Praktyczną Psychologię, jest Magistrem Psychologii. Lubi dobre książki obyczajowe oraz kuchnię argentyńską.

Cooperation with the Warsaw ZOO, with the PANDA Foundation

Od 2017 roku z radością dbamy o dobrostan łabędzicy Nolty mieszkającej w warszawskim ZOO. Łabędź to symbol czystości i doskonałości z powodu swoich śnieżnobiałych piór. Atrybuty mu przypisywane to rozwaga, odwaga, szlachetność, elegancja, piękno i, naturalnie, czystość czyli w ludzkim świecie uczciwość. Jednak według nas to przede wszystkim symbol przemiany i dążeń do zrozumienia świata. Stąd łabędź doskonale odzwierciedla motto NOLTA Career Experts ‘be open to what comes next’ czyli ‘bądź otwarty na nowe możliwości’.

 łabędź