O nas

Managing Partner

Joanna Iwanowska-Nielsen

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży, restrukturyzacji i komunikacji oraz zarządzaniu międzynarodowymi projektami typu B2B oraz B2C. Z rynkiem nieruchomości związana od ponad 15 lat. Studiowała na wydziale Organizacja i Zarządzanie HZ w Szkole Głównej Handlowej. Obecnie Członek Rady Nadzorczej CEMAT A/S oraz CEMAT 70. Pracowała m.in. jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Eko-Park SA, Sales Executive Manager w UBM Polska, Senior Consultant w REAS, odpowiedzialna za projekty doradcze w Europie Centralnej i Środkowej, Dyrektor Zarządzający CEREAN (Central European Real Estate Associations Network) oraz Sales & Marketing Director w Deniz Investment. Od 2006 jest jednym z Fundatorów Europejskiego Instytutu Nieruchomości. Autorka artykułów do międzynarodowych publikacji oraz prelegent i moderator na spotkaniach biznesowych i konferencjach branżowych dotyczących rynku nieruchomości w krajach europejskich. Jest Mentorką Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, Fundacji Liderki Biznesy, EY, członkiem WIREP oraz IFMA. Jeździ konno, podróżuje, uczy się języka duńskiego, piecze świetne szarlotki

Joanna Iwanowska-Nielsen
Natalia Skoryk
Consultant

Natalia Skoryk

Konsultant 360 Stopni w firmie Nolta Career Experts. Specjalizuje się w zakresie rekrutacji w branżach: Doradztwo Podatkowe, Fin-Tech, Sales oraz Support Administration. Psycholog, konsultant terapii grupowej z doświadczeniem w pracy z organizacjami społecznymi. Ma doświadczenie na stanowiskach Sales Manager oraz CSR Manager. W Polsce od 6 lat, skończyła studia licencjackie ze specjalizacją Administracja i Zarządzanie w Hotelarstwie na uczelni Akademia Finansów i Biznesu „Vistula”. Na Ukrainie studiowała Praktyczną Psychologię, jest Magistrem Psychologii Sądowej oraz Penitencjarnej. Lubi dobre książki obyczajowe oraz kuchnię argentyńską.

Consultant

Piotr Bolesta

Posiada kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych i rekrutacji pracowników. Piotr jest Konsultantem w Firmie Nolta Career Experts i specjalizuje się w rekrutacjach w branżach: Facility Management, Energetyka i Przemysł, Nieruchomości. Poprzednio zajmował stanowisko Starszego doradcy produktów finansowych w Idea Bank, jest także muzykiem sesyjnym. W wolnym czasie zajmuje się muzyką, gra na instrumentach klawiszowych, oraz śpiewa. Kształcił się w szkole muzycznej im F. Chopina w Warszawie na wydziale wokalno-estradowym.

Piotr Bolesta

Współpraca z warszawskim ZOO, z Fundacją PANDA

Od 2017 roku z radością dbamy o dobrostan łabędzicy Nolty mieszkającej w warszawskim ZOO. Łabędź to symbol czystości i doskonałości z powodu swoich śnieżnobiałych piór. Atrybuty mu przypisywane to rozwaga, odwaga, szlachetność, elegancja, piękno i, naturalnie, czystość czyli w ludzkim świecie uczciwość. Jednak według nas to przede wszystkim symbol przemiany i dążeń do zrozumienia świata. Stąd łabędź doskonale odzwierciedla motto NOLTA Career Experts ‘be open to what comes next’ czyli ‘bądź otwarty na nowe możliwości’.